Друк

Обслуговування компресора кондиціонера

Обслуговування автомобільного кондиціонера включає в себе такі профілактичні роботи, як перевірка системи АС на справність, промивання та антимікробна обробка (дезінфекція).

Давайте розберемось з кожним пунктом більш детально.

Промивка системи кондиціонування повітря автомобіля є основною процедурою під час його обслуговування. Також промивка системи проводиться і в складніших випадках, коли спостерігається механічне заклинювання компресора чи непрохідність контуру. Якщо систему було розгерметизовано, то промивка здійснюється в обов'язковому порядку.

Антибактеріальна обробка (дезінфекція)

Досить часто власники транспортних засобів з наявним кондиціонером зустрічаються з проблемою неприємного запаху під час його вмикання. Основна цьому причина - звичайний бруд. Засмічення салонного фільтру і випаровувача призводить до загнивання органічного сміття і розмноження в ньому бактерій, котрі і слугують причиною неприємного запаху. Випаровувач потребує регулярного промивання, а салонний фільтр - заміни не рідше, ніж один раз в рік, в залежності від умов експлуатації транспортного засобу. Дезінфекція здійснюється спеціальними засобами, котрі призначені саме для цих цілей і не завдають шкоди системі.

Друк

Ремонт компресора кондиціонера

Ремонт системи кондиціонування автомобілів вимагає як спеціалізованих знань, умінь та навиків, так і відповідного обладнання та інструментів. Ремонт автокондиціонерів входить у перелік основних видів діяльності нашої компанії. Майстри, які займаються ремонтом на нашій СТО, одні з найкращих та найкваліфікованіших у своїй галузі. Обладнання станції дозволяє виконувати практично всі існуючі види ремонту. Наш склад укомплектований запчастинами та витратними матеріалами для переважної більшості видів компресорів від перевірених виробників, що дозволяє виконувати ремонт в найкоротші терміни. Виходячи з нашого досвіду, основними несправностями автокондиціонування є:

Несправність самого компресора кондиціонера

Це одна з найскладніших і найдорожчих поломок системи, але, на щастя, вона зустрічається достатньо рідко. Основною причиною несправності такого виду є несвоєчасне обслуговування системи чи взагалі відсутність обслуговування. Під час обслуговування здійснюється заміна і усунення дрібних неполадок (заміна гумових прокладок, виявлення корозії металу, протікання шлангів високого тиску, виявлення пошкоджень механічного характеру), ігнорування яких рано чи пізно призведе до розгерметизування системи. Якщо цей факт вчасно не помітити і не усунути, то експлуатація автомобіля з відкритою системою може призвести до потрапляння в неї сторонніх рідин і закупорювання системи. І як наслідок такого ставлення - компресор виходить з ладу.

Розгерметизація системи

Розгерметизація системи виступає основною причиною поломки компресора кондиціонера, про що ми згадували вище. Причин розгерметизації є дуже багато, та ми все-таки виділимо декілька основних:

 • корозія елементів системи (трубок, каркаса конденсора, хомутів, гайок та ін.);
 • природній знос (старіння) гумових частин системи;
 • протікання гумових шлангів високого тиску;
 • несправність чи знос сальника компресора.
Друк

Заправка компресора кондиціонера

Система кондиціонування автомобіля потребує належної до себе уваги, як і будь-яка інша система чи частина автомобіля, і відповідного технічного обслуговування.

Необхідні роботи для підтримання справності кондиціонера: діагностика, заправка, ремонт і дезінфекція (за необхідності).

Розгляньмо детальніше процес заправки автокондиціонера.

Якщо система в нормі, холодоагент може витікати із системи через природні причини (від зміни температури, вібрації та інших факторів). У випадку протікання необхідно заправити чи дозаправити кондиціонер, в залежності від кількості холодоагенту, що бракує.

Якщо необхідно провести діагностику кондиціонера, то його заправка може бути здійснена як супутня операція.

Для заправки кондиціонера, як і будь-якого іншого холодильного обладнання, використовується холодоагент. Це речовина з низькою температурою кипіння, котра переносить теплову енергію під час циркуляції в контурі вашого кондиціонера. Фреон R12, що використовувався раніше в кондиціонерах, містив хлор, який згубно спливає на навколишнє середовище, тому в подальшому він був замінений на фреон R134a, в основі якого міститься фтор. Переважна більшість автомобілів, після 1993 року випуску, комплектуються кондиціонерами, що працюють на новому типі фреону. Холодоагенти різних марок змішувати категорично забороняється.

ska

Друк

Продаж насосів ГПК

Продаж насоса ГУР (ГПК)

Насос гідропідсилювача керма – стратегічно важливий елемент кермового механізму, що значно полегшує процес передачі зусиль від кермового колеса до управляння колесами. Основною функцією насосу ГУР є підтримка належного рівня тиску робочої рідини.

Під час покупки насоса ГУР необхідно пам’ятати, що вони бувають різноманітної конструкції. Найпоширенішим видом є лопастні насоси. Вони мають високий рівень ККД та досить зносостійкі.

За умови правильної та бережливої експлуатації насоси ГУР можуть слугувати понад 10 років.

За, на перший погляд, візуальною просторою форм ховається високотехнологічний механізм, що потребує дуже бережливого ставлення та серйозного підходу під час продажу. Продавці, які займаються реалізацією даної продукції, мають забезпечувати належний рівень її якості. Компанія «ГУР Автосервіс», одним із напрямків діяльності якої є продаж насосів ГУР (ГПК), відповідально ставиться до підбору насосів до кожної марки автомобіля та гарантує якість своєї продукції за доступними цінами. Додатковою послугою нашої компанії є безкоштовна діагностика товару, що продається.

Наші фахівці здійснюють повну діагностику, ремонт та, в разі необхідності, заміну деталей системи кермового управління, що вийшли з ладу. Усі необхідні роботи ми проводимо якісно та оперативно, чим намагаємось максимально зекономити час клієнта, витрачений на очікування свого автомобіля.

В разі необхідності заміни насосу ГПК ми можемо запропонувати своїм клієнтам оригінальні деталі та комплектуючі. Якщо ж таких немає, привеземо їх під замовлення чи підберемо якісні аналоги, виходячи з можливостей та побажань клієнта.

Ми виконуємо замовлення по продажу насосів ГПК по всій території України, оскільки тісно співпрацюємо з різними транспортними компаніями. Наш клієнт може сам вибрати зручного для нього перевізника, яким ми відправимо замовлення.

Шановні автолюбителі! Якщо Ви помітили збої у роботі Вашого автомобіля (сліди масла, що залишились на парковці після Вашого авто, рух авто супроводжується сторонніми звуками чи з’явився люфт у кермовому колесі), не зволікайте з поїздкою у надійний автосервіс, адже справна система кермового управління – це Ваша безпека на дорозі.

Друк

Заміна насосів ГПК

Заміна насоса ГУР (ГПК)

Насос гідропідсилювача керма ГУР (ГПК) – одна із ключових деталей кермового механізму, що відповідає за циркуляцію рідини в системі та підтримує оптимальний тиск. При поломці даного механізму керувати автотранспортним засобом можливо, приклавши додаткові зусилля для повороту кермового колеса. Проте, зловживати водінням авто при зіпсованому насосі не варто – це і комфорт під час керування автомобілем, і безпека пасажирів та транспортного засобу на дорозі.

Дуже важко самостійно без навиків механіка та наявності спеціальних інструментів і обладнання визначитись, потрібна заміна насоса ГУР чи ремонтно-відновлювальні роботи. Для цього варто при появі перших ознак поломки звернутися у надійний автосервіс. Після проведення діагностики поломки насоса ГУР фахівці нашої компанії визначать доцільність ремонту чи, зважаючи на характер та складність поломки, необхідність його повної заміни.

Потреба у заміні насоса ГУР може виникнути з різних причин. Одна з основних причин – повний знос деталей системи через понижений рівень робочого рідини в бакові ГУР. Також поширеною причиною заміни насоса є заклинювання лопастей механізму через появу заусенців на роторі. До того ж, може порушуватись герметичність шлангів, з’єднань та інших вузлів гідропідсилювача керма.

У будь-якому випадку, не варто затягувати із візитом на СТО при появі перших ознак несправностей насоса ГУР (ГПК).

Контакти м. Луцьк
 • м. Луцьк , вул. Теремнівська 29а
 • +38 (066) 88-30-707
 • +38 (068) 88-30-707
 • e-mail: office@gur.in.ua
 • Skype: mr-vanya

Зв'язатися

Контакти с.Муроване
 • с.Муроване вул. Січових Стрільців, 34
 • +38 (050) 825-72-72
 • e-mail: office@gur.in.ua
 • Skype: mr-vanya

Зв'язатися

Контакти м. Ковель
 • м. Ковель , провулок Ватутіна, 9
 • +38 (050) 37-888-60
 • e-mail: office@gur.in.ua
 • Skype: mr-vanya

Зв'язатися