Друк

Продаж насосів ГПК

Продаж насоса ГУР (ГПК)

Насос гідропідсилювача керма – стратегічно важливий елемент кермового механізму, що значно полегшує процес передачі зусиль від кермового колеса до управляння колесами. Основною функцією насосу ГУР є підтримка належного рівня тиску робочої рідини.

Під час покупки насоса ГУР необхідно пам’ятати, що вони бувають різноманітної конструкції. Найпоширенішим видом є лопастні насоси. Вони мають високий рівень ККД та досить зносостійкі.

За умови правильної та бережливої експлуатації насоси ГУР можуть слугувати понад 10 років.

За, на перший погляд, візуальною просторою форм ховається високотехнологічний механізм, що потребує дуже бережливого ставлення та серйозного підходу під час продажу. Продавці, які займаються реалізацією даної продукції, мають забезпечувати належний рівень її якості. Компанія «ГУР Автосервіс», одним із напрямків діяльності якої є продаж насосів ГУР (ГПК), відповідально ставиться до підбору насосів до кожної марки автомобіля та гарантує якість своєї продукції за доступними цінами. Додатковою послугою нашої компанії є безкоштовна діагностика товару, що продається.

Наші фахівці здійснюють повну діагностику, ремонт та, в разі необхідності, заміну деталей системи кермового управління, що вийшли з ладу. Усі необхідні роботи ми проводимо якісно та оперативно, чим намагаємось максимально зекономити час клієнта, витрачений на очікування свого автомобіля.

В разі необхідності заміни насосу ГПК ми можемо запропонувати своїм клієнтам оригінальні деталі та комплектуючі. Якщо ж таких немає, привеземо їх під замовлення чи підберемо якісні аналоги, виходячи з можливостей та побажань клієнта.

Ми виконуємо замовлення по продажу насосів ГПК по всій території України, оскільки тісно співпрацюємо з різними транспортними компаніями. Наш клієнт може сам вибрати зручного для нього перевізника, яким ми відправимо замовлення.

Шановні автолюбителі! Якщо Ви помітили збої у роботі Вашого автомобіля (сліди масла, що залишились на парковці після Вашого авто, рух авто супроводжується сторонніми звуками чи з’явився люфт у кермовому колесі), не зволікайте з поїздкою у надійний автосервіс, адже справна система кермового управління – це Ваша безпека на дорозі.

Друк

Заміна насосів ГПК

Заміна насоса ГУР (ГПК)

Насос гідропідсилювача керма ГУР (ГПК) – одна із ключових деталей кермового механізму, що відповідає за циркуляцію рідини в системі та підтримує оптимальний тиск. При поломці даного механізму керувати автотранспортним засобом можливо, приклавши додаткові зусилля для повороту кермового колеса. Проте, зловживати водінням авто при зіпсованому насосі не варто – це і комфорт під час керування автомобілем, і безпека пасажирів та транспортного засобу на дорозі.

Дуже важко самостійно без навиків механіка та наявності спеціальних інструментів і обладнання визначитись, потрібна заміна насоса ГУР чи ремонтно-відновлювальні роботи. Для цього варто при появі перших ознак поломки звернутися у надійний автосервіс. Після проведення діагностики поломки насоса ГУР фахівці нашої компанії визначать доцільність ремонту чи, зважаючи на характер та складність поломки, необхідність його повної заміни.

Потреба у заміні насоса ГУР може виникнути з різних причин. Одна з основних причин – повний знос деталей системи через понижений рівень робочого рідини в бакові ГУР. Також поширеною причиною заміни насоса є заклинювання лопастей механізму через появу заусенців на роторі. До того ж, може порушуватись герметичність шлангів, з’єднань та інших вузлів гідропідсилювача керма.

У будь-якому випадку, не варто затягувати із візитом на СТО при появі перших ознак несправностей насоса ГУР (ГПК).

Друк

Ремонт насосів ГПК

Ремонт насоса ГУР (ГПК)

Зазвичай ремонт та/або діагностика насоса гідропідсилювача керма розпочинається із розбирання даного механізму та детального очищення усіх його складових від наявного забруднення. В разі необхідності зношені чи зіпсовані деталі міняються на нові. Додатково фахівці компанії «ГУР Автосервіс» діагностують стан підшипників, перевіряють та проводять необхідну заміну ущільнювачів, забезпечуючи при цьому повну герметичність системи.

Наступним етапом, після діагностики та заміни необхідних деталей, система гідропідсилювача насоса перевіряється на спеціальному стенді. Дана процедура дозволяє оцінити рівень витрати рідини та порівняти отримані показники із заданими виробником параметрами. Тільки після проведення вищеописаних маніпуляцій фахівці нашої компанії встановлюють обладнання на автотранспортний засіб.

Ремонт насоса ГУР необхідний за наступних умов:

 1. поява протікання;
 2. туге повертання рульового колеса;
 3. поява сторонніх шумів, гулу чи звуку завивання під час повертання кермового колеса і під час роботи мотору.

Обов’язковою процедурою під час ремонту насоса ГУР є дефектовка – процес виявлення дефектів механізму та оцінка їх придатності для подальшої експлуатації.

Процедури під час проведення дефектовки насоса ГУР:

 1. очищення усіх деталей насоса;
 2. перевірка робочого стану редукційного клапану;
 3. перевірка робочого стану «дзеркал» - робочої поверхні насоса гідропідсилювача;
 4. перевірка робочого стану підшипників валу;
 5. перевірка валу на наявність корозії;
 6. перевірка робочого стану барабана і ламелів.

Після проведення процесу дефектовки фахівці нашої компанії складуть вичерпний список необхідних робіт для повного відновлення нормальної працездатності насоса гідропідсилювача керма.

Друк

Діагностика насосів ГПК

Діагностика насоса ГУР (ГПК)

Однією з основних частин рульового механізму є гідропідсилювач керма. Це автомобільний пристрій, що відповідає за вільне обертання кермового колеса, задає напрямок руху автотранспортного засобу та забезпечує стійкість автомобіля на заданій траєкторії. Завдяки вищеперерахованим характеристикам гідропідсилювача водій може без надмірних зусиль керувати машиною, що забезпечує комфорт та безпеку руху.

Основною причиною створення цього механізму послугувала необхідність зменшити зусилля, що прикладаються до керма як при керуванні швидкісними легковими авто, так і при управлінні вантажними автомобілями. Окрім цього, гідропідсилювач керма понижає передавальне співвідношення кермового механізму, в результаті чого зростає маневровість авто. Додатковою перевагою системи гідропідсилення є пом’якшення ударів від нерівного дорожнього полотна, які надходять на кермо, що сприяє зменшенню рівня втоми водія під час руху; допомагає йому утримати кермо в аварійних ситуаціях при розриві шин передніх колес та дає можливість керувати автотранспортним засобом, навіть якщо сам насос гідпорідсилення керма вийде з ладу.

З плином часу деталь потребуватиме заміни у зв’язку з її зношенням. Основною причиною несправності може бути пошкодження шлангів, що призводить до недостатньої кількості гідравлічної рідини.

Якщо Ви почули під капотом Вашого залізного друга сторонній стукіт, радимо якомога швидше звернутися за допомогою у спеціалізований автосервіс до фахівців. Не викликає сумніву, що дана несправність потребує в усуненні професійної допомоги. Якщо Ви бажаєте довірити свій автотранспортний засіб кваліфікованим спеціалістам, скористайтеся послугами компанії «ГУР Автосервіс». Наші фахівці мають великий досвід у діагностиці та усуненні неполадок різної складності, тому якісно та в найкоротші терміни виконають усі необхідні роботи.

Друк

РУЛЬОВА РЕЙКА - Продаж

Продаж рульових рейок

Рульова рейка – це складова частина кермового механізму усіх сучасних автомобілів. Основною її функцією є трансформація зусиль водія, що прикладаються до рульового колеса та безпосередньо поворот коліс. Функцією осі рульової рейки є шток з поршнем. Силовим циліндром для гідропідсилювача слугує корпус із вбудованим всередину золотником. Під час повороту кермового колеса у рейковій порожнині проходить перерозподілення рідини, в результаті чого нагнітається тиск. У порівнянні із транспортними засобами, які не мають у своїй комплектації гідропідсилювача, саме цей механізм і забезпечує значно легший поворот коліс.

Рульова рейка має надзвичайно важливе значення в усього кермовому управлінні автомобіля. Від правильності і безперебійності її функціонування залежить не лише здатність виконання поворотів, але й загальна безпека автотранспортного засобу. Проте, у кожного автовласника настає момент, коли кермові рейки стають непридатними для використання і потребують негайної заміни. В цей час необхідно поцікавитись послугою продажу кермових рейок.

Досить часто виявити несправність рейок можна за певними ознаками. Основними з них є наступні: плями під машиною під час її стоянки – як результат появи течі рідини та зміна величини зазорів між деталями – результатом якої є поява стукоту в районі передньої осі. Збільшення люфтів – дуже серйозна та неприємна неполадка. Її наявність не тільки створює незручності під час управління автотранспортним засобом, але й не дозволяє бути повністю впевненими у безпеці водія та пасажирів. Якщо виявлена вищеописана неполадка у транспортному засобі, бажано якнайшвидше звернутись до спеціалізованої станції технічного обслуговування та провести ремонт чи заміну рульових рейок.

Щоб постійно контролювати стан, в якому перебуває кермова рейка, необхідно регулярно слідкувати за станом рідини у бачку гідропідсилювача. Про зношеність насосу свідчить помутніння чи почорніння масла. В такому випадку його потрібно якомога швидше замінити, інакше рульова рейка повністю вийде з ладу.

Надзвичайно важливою складовою догляду за кермовими рейками являється контроль стану пиляків, основною функцією яких є недопущення води, пилу та бруду до рульових рейок, які досить негативно впливають на їх термін експлуатації. Тому, в разі виявлення тріщин, проривів чи інших пошкоджень, що порушують герметичність пиляків, важливо відразу їх замінити на нові.

Якщо Вам потрібно придбати та/чи замінити рульові рейки на своєму автотранспортному засобі, звертайтесь до нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом допоможуть Вам підібрати необхідний товар та якісно його встановити.

Контакти м. Луцьк
 • м. Луцьк , вул. Теремнівська 29а
 • +38 (066) 88-30-707
 • +38 (068) 88-30-707
 • e-mail: office@gur.in.ua
 • Skype: mr-vanya

Зв'язатися

Контакти с.Муроване
 • с.Муроване вул. Січових Стрільців, 34
 • +38 (050) 825-72-72
 • e-mail: office@gur.in.ua
 • Skype: mr-vanya

Зв'язатися

Контакти м. Ковель
 • м. Ковель , провулок Ватутіна, 9
 • +38 (050) 37-888-60
 • e-mail: office@gur.in.ua
 • Skype: mr-vanya

Зв'язатися